Nebankovní hypotéka pro každého

11. 12. 2021 by Žádné komentáře

Každý z nás se může dostat do tíživé finanční situace. V některých případech si za to může člověk velkou měrou sám. Nedokáže řádně hospodařit s penězi, je lehkomyslný nebo si napůjčuje od různých institucí více peněz, než je vůbec schopen splácet. V jiném případě podnikající osoba dodržuje pravidla, splácí řádně své závazky a můžeme o ní s čistým svědomím tvrdit, že je poctivý a spolehlivý. Je to v podstatě takový kolotoč.

zajištění půjčky

Podnikatel si vypůjčí od bankovní instituce určitý potřebný obnos peněz, aby mohl zahájit své podnikatelské aktivity. Peníze si vypůjčí, začne podnikat a v tuto chvíli čeká na zaplacení pohledávek od svých zákazníků, aby mohl splatit své závazky bance, která mu peníze vypůjčila. Jak už to však v lidské společnosti bývá, objeví se někdo nespolehlivý anebo někdo, kdo čeká na zaplacení své pohledávky, aby mohl zase zaplatit závazek našemu podnikateli. Na vrcholu onoho kolotoče je náš podnikatel, který se může dostat do situace, že nemůže své závazky vůči bance splatit. Banku však nezajímá, že podnikateli dluží někdo jiný a zařadí ho na „černou listinu“.

peníze

V tuto chvíli se podnikatel (a jak bylo demonstrováno, nemusí to být vůbec jeho vinou) ocitá v registru dlužníků. A teď otázka – má dostat člověk ještě jednu šanci? Jistě posuzuje se případ od případu. Ne každý, kdo se ocitne v registru dlužníků je problémový nebo neumí hospodařit. Vždyť jsme to popsali výše. Proč má být člověk trestán za liknavost jiných lidí? Nebankovní hypotéka bez registru je šance pro vás, kteří jste se ani ne svou vinou dostali do finančních problémů. Naše společnost COMPROMISSO group s.r.o. nepůjčuje každému, kdo si požádá. Chápeme kolotoč pohledávek a závazků, takže na rozdíl od jiných finančních subjektů neházíme všechny do jednoho pytle. Váš požadavek bude pečlivě posouzen. Pamatujte – i přes to, že můžete být v registru, máte u nás dveře k hypotéce otevřeny!