Podpořte svoji snahu zhubnout

25. 9. 2021 by Žádné komentáře

Nadváha a otylost je celosvětovým problémem. Nevhodná strava a nezdravý způsob života ukládání tuku jen podporují. Obezita není jen estetickým problémem, ale zároveň zdravotním, neboť spolu s ní se objevují různé civilizační choroby. Snížit hmotnost je tedy vhodné z mnoha důvodů, ale také to bývá velký problém.

Se snížením hmotnosti se můžete vypořádat sami, nebo můžete vyhledat pomoc odborníků. Každopádně je třeba změnit životní styl, do stravování zařadit nízkokalorickou dietu a do svého denního programu dostatečné množství pohybu. Ve snaze zhubnout je také vhodné využívat i podpůrné prostředky

známka zhubnutí

Sibutramin má jednoznačně nejlepší dlouhodobě ověřené výsledky v boji proti nadváze a je dlouhodobě používán k redukci tělesné hmotnosti. Přípravek je určen pro obézní pacienty, kteří nemají v anamnéze kardiovaskulární onemocnění a nejsou schopni snížit svou hmotnost pomocí diety a cvičení. K velké nadváze se také často přidávají potíže s abnormální hladinou tuku v krvi a onemocněním diabetes typu II.

Sibutramin obsahuje takzvané neurotransmitery serotonin a noradrenalin. Tyto látky jsou velmi účinné, neboť noradrenalin dostává tělo do stresu a tím tlačí na odbourávání tuku, serotonin naopak zklidňuje a tím se snaží potlačit hlad. Sibutramin řídí tu část mozku, která ovlivňuje chuť k jídlu. Vyvolává pocit sytosti a současně zvyšuje energetický výdej. Pacienti se po požití přípravku cítí plní a sní menší množství jídla. Následným snížením příjmu potravy plus s dostatečným pohybem se radikálně může vylepšit kvalita vašeho života.

váha, metr, jablko

Výhody:


· Vyvolává pocit sytosti


· Snižuje chuť k jídlu


· Není návykový


· Nemá psychostimulační účinky

Tak jako každý lék či doplněk stravy může u jeho uživatelů vyvolávat některé nežádoucí účinky. U Sibutraminu se objevují zejména na začátku jeho užívání, ale jsou přechodné a jejich četnost se s užíváním přípravku postupně snižuje. Mezi občasné nežádoucí účinky patří zvýšení krevního tlaku, bušení srdce, sucho v ústech, zácpa a bolesti hlavy.