Úvěry pro všechny typy podnikatelů

20. 9. 2020 by Žádné komentáře

Malé firmy, střední či velké, občas každý podnik, soukromník či velká korporace potřebuje finančně pomoci. Nějaký ten úvěr se přeci jen hodí. Sháníte peníze zrovna nyní? Zkusme se podívat na možnosti, které máte.

První bychom mohli zmínit půjčku z banky, další z možností je půjčka od nebankovní společnosti. Základní a typické možnosti, ze kterých si můžeme vybírat. Pokud půjdete do banky, zřejmě víte, co můžete očekávat, takže pokud chcete jiný přístup nebo si myslíte, že existují ještě jiné možnosti, máte samozřejmě pravdu.

Hypotéka pro podnikatele je běžnou součástí našeho každodenního života.

podnikatele schody

Ne nadarmo stále ještě mnoho majitelů firem nebo živnostníků vyhledává pojem hypotéka bez registru. Zřejmě proto, že mají problém s registry, například špatný záznam, kvůli kterému Vám v běžné bance nepůjčí. Sáhnout po podobné půjčce však můžete i v případě, že nemáte žádné problémy. Hypotéka bez registru je určena pro všechny typy podnikatelů a to jak pro ty, kteří mají záznam v registru dlužníků ať už v bankovním nebo nebankovním, ale také pro ty, kteří nemají záznam. Je vhodná pro velké i malé firmy, pro živnostníky a všechny různé druhy podniků.

U hypotéky se samozřejmě ručí nemovitostí. Do zástavy dáte pozemek, halu, dům, komerční objekt či cokoliv dalšího. Nemovitost se ocení na určitou hodnotu. Kolik můžete získat procent? To je otázka, na kterou se následně mnoho lidí samozřejmě zeptá. Získat můžete až 70% z odhadu nemovitosti.

kancelář lidé

Někteří z podnikatelů mají nízké daňové přiznání. Bude kvůli tomu problém s půjčkou? Nemusíte se obávat, nízké daňové přiznání není překážkou k získání úvěru. To samé platí v případě záznamů, ale také například dluhů nebo exekucí. I přesto, že už nějaké dluhy máte nebo dokonce exekuce, můžete požádat o půjčku a klidně ji získat bez jakýchkoli nežádoucích vedlejších efektů. Zkrátka a dobře si ji vyřídíte stejně rychle a bez problémů. Samozřejmě klient by měl myslet na to, že musí mít z čeho úvěr splácet.