Regenerační soli v tabletové formě jsou inovativní a je tak snadné je použít!

Těžká voda trápí dle výzkumů http://www.vyzkum.cz/FrontClanek.aspx%3Fidsekce%3D11869 většinu domácností v České republice. Tvrdá voda obsahuje nadbytek minerálů, jejichž postupným působením vzniká na domácích spotřebičích nežádoucí vodní kámen. Tyto usazeniny pak zhoršují kvalitu spotřebičů a zároveň celkovou kvalitu života. Obyčejnému pití nemusí tvrdá voda tolik vadit, přestože mnoho lidí se raději napije vody balené. Problém ale nastává právě při střetu se spotřebiči, kde mohou být výsledné škody doslova fatální. Domácnost a její vybavení je třeba chránit. Rychle, účinně, dlouhodobě, kvalitně a – ideálně – také za dobrou cenu.myčka, spotřebiče.jpg

Regenerační sůl Techneco slouží jako ověřená prevence, která chrání proti vzniku vodního kamene a působí demineralizačně. Pro co nejsnazší a zároveň nejpohodlnější používání byly pak vyvinuty regenerační solné tablety. Ty se nesypou, drží pohromadě a jejich používání je tak mnohem příjemnější. Odměřování dostatečného množství soli se tak stává minulostí.

Investice není drahá a je velice účinná. Je skutečně nezbytné chránit své spotřebiče tak, aby dlouho vydržely v co nejlepším stavu. Lidé, kteří nad péčí o své spotřebiče mávnou rukou, budou zanedlouho shánět nový přístroj. Právě pro správnou funkci svých spotřebičů se musíme starat o jejich „zdraví“ a pravidelně jim dopřávat regeneraci.
stolování, stůl a příbory.jpg
Stejně, jako naše tělo potřebuje kvalitní koupel, stejně tak i naše přístroje potřebují pravidelnou demineralizaci. Usazeniny totiž jinak začnou působit podobně, jako třeba lidský kaz. Návštěva „zubaře“ se ale u myček zatraceně prodraží. Zauvažujte nad koupí soli v tabletkách. Zvláště, žijete-li v lokalitě s vysokým výskytem tvrdé vody. Nesypou se, jejich použití je snadné, rychlé a efektivní. Stačí jedna tabletka a nemusíte myslet na nic! Všechnu práci udělá za Vás. Tablety jsou oblíbeny v zahraničí a tento trend míří i do Čech. Vyzkoušejte a nebudete chtít jinou formu soli.