Pozemek může být vhodnou zárukou za hypotéku

16. 5. 2019 by Žádné komentáře

Sjednat si nebankovní hypotéku je hračka. I proto ji jistě lidé mají tak rádi. Tato hypotéka vám zbytečně nekomplikuje život a poskytne vám to, co ze všeho nejvíce potřebujete, v poměrně krátké době. To znamená, že díky ní můžete mít hromadu peněz již do týdne, aniž byste si kvůli tomu museli lámat vaz – to po vás v nebankovní společnosti opravdu nikdo chtít nebude.
Sjednat si nebankovní hypotéku je jednoduché nejen proto, že je to možné udělat přes internet a ve velice krátké době, ale také proto, že musíte dostát pouhým dvěma podmínkám, které jsou naprosto jasné a srozumitelné. Nemusíte se bát, že něčemu neporozumíte, nemusíte se bát, že někomu sednete na lep. A také nemusíte složitě nic dokládat, nikde nebudete o nic žádat. O to, co bude potřeba, se za vás postará samotná nebankovní společnost.

tlačítko save money

Jaké podmínky jsou potřeba pro získání nebankovního úvěru?

Ta první je jasná, na tu narazíte úplně všude bez rozdílu vlastníka společnosti. V každém případě musíte prokázat, že máte dostatečný příjem pro splácení úvěru i s úroky. Jde tedy o posouzení vaší bonity. Ta nezahrnuje pouze váš příjem, ale také vaše výdaje, případné finanční závazky a jiná břemena. Jedná se tedy o vaši celkovou schopnost požadovaný úvěr splácet. K výpočtu bonity je možné přistupovat různě, ale v každém případě se jejímu posouzení nikde nevyhnete.

utíkající podnikatel

Druhá podmínka je typická pro nebankovní úvěry a pro americké půjčky. Jedná se o ručení nemovitostí. Jestliže máte zájem o libovolnou nebankovní půjčku, musíte se za svou schopnost splácet zaručit vhodnou nemovitostí, tedy takovým majetkem, který bude svou hodnotou odpovídat výši úvěru, o který máte zájem.
Můžete si sjednat hypotéku na pozemek nebankovnihypoteky.net, hypotéku na družstevní byt, stejně tak jako hypotéku na garáž. Na druhu nemovitosti nezáleží, záleží v první řadě na její tržní hodnotě.