Chcete mít doma designové zásuvky a vypínače?

14. 8. 2019 by Žádné komentáře

Co si vybavíte, když se řekne zásuvky a vypínače? Možná vaše dennodenní neopominutelné pomocníky, bez kterých se rozhodně neobejdete. Možná nedostatek fantazie a vkusu jejich výrobců, protože po dlouhá léta platí, že pokud chcete zásuvku nebo vypínač, musíte si vybrat ten bílý, béžový anebo černý. Anebo je to celé jinak?barevné puzzle
To, že se bez této drobné domácí užitkové elektroniky nikdo neobejde, je pravda. Pokud chcete doma svítit a zapojovat spotřebiče do elektřiny, musíte je mít. Ve skutečnosti jsou pro nás takovou samozřejmostí, jako to, že máme dvě ruce.
Nicméně pokud jde o barevnou škálu, ze které si můžete vybírat, tak ta je naopak opravdu široká. Nevěříte? Možná proto, že jste doposud neobjevili toho pravého výrobce, který myslí nejen na praktickou stránku věci, ale také na to, jak to následně u vás doma vypadá.
Zatímco se většina výrobců drží svých vyjetých kolejí a barevného tria bílá – béžová – černá, tak Schneider electric nabízí opravdu bohatou barevnou škálu plnou atraktivních barevných odstínů. A dokonce můžete volit i z přitažlivých tvarů. Takže se vlastně jedná o příjemný designový zážitek. A vy můžete mít tyto dokonalé kousky doma také. Dokonce za velmi příznivou cenu.
Proto pokud se doma rozhodnete vymalovat, vybavte své stěny nejen krásným novým barevným kabátem, ale také slušivými zásuvkami a vypínači, vzhledu vašeho interiéru to rozhodně prospěje. Jisté je, že si pohodlně vyberete nejen vhodnou barvu, ale také i odstín a tvar této elektroniky.černá stropní svítidla
Navíc je zde ještě něco. Možná právě přemýšlíte nad tím, k čemu vám bude barevná elektronika, když se vám aktuální výmalba omrzí a zatoužíte po nové barvě stěn. Ani to vám nezpůsobí potíže. Rozhodně se nebudete muset koukat, jak na vaší modré stěně září červený vypínač. Stačí, když ke stávajícímu strojku doladíte nový barevný rámeček a bude to. Díky chytrému modulárnímu provedení výrobků je změna vizáže hračka.