Dokonale čistá bazénová voda bez nečistot

Péče o bazénovou vodu začíná už při jejím prvním napouštění do bazénu na začátku koupací sezóny. Jako první krok je důležité srovnat hodnoty PH vody a pak dostatečně chlorovat vodu a dodávat do ní preventivně algicid proti řasám, tyto kroky Vám zajistí bazénovou vodu zbavenou všech mikrobů a bakterií a také řas, ale co mechanické nečistoty, které se dostávají do bazénové vody vlivem počasí nebo na tělech koupajících? Tyto nečistoty byste mohli pracně lovit za pomocí síťky nebo prostě jen zapnete filtraci, ale i tento přístroj vyžaduje kvalitní sorpční materiál, který všechny nečistoty zachytí a nepustí je zpátky do bazénu.

modré bikiny

Přesně tímto materiálem je písek do filtrace. Ano, přesně tento materiál potřebujete pro správný chod Vašeho bazénového zařízení a průzračně čistou bazénovou vodu. Křemenný písek do filtrace je dodáván v baleních po dvaceti pěti kilech v různých zrnitostech. Je tomu tak, že před nákupem písku musíte vědět jakou zrnitost, tedy velikost zrn vyžaduje Vaše koupací zařízení. V naší široké nabídce najdete písek do filtrace od několika předních dodavatelů ve vysoké kvalitě a čistotě zbavených jakýchkoliv nečistot v několika různých zrnitostech a to za velmi příznivou cenu. Stačí si jen vybrat. V naší široké nabídce najdete kromě písků do filtrace také kvalitní zeolit, který je také skvělým sorpčním materiálem. A to ještě stále není všechno.

průhledná voda

Naše rozmanitá nabídka obsahuje samozřejmě i kvalitní a spolehlivé přípravky bazénové chemie a také všechno potřebné bazénové příslušenství. Proto neváhejte a vstupte do naší nabídky a vyberte si přesně to, co potřebujete pro údržbu Vašeho bazénu. Ať i Vy máte vždy v bazénu dokonale průzračně čistou bazénovou vodu. Jsme si jisti, že s našimi pomocníky z řad bazénové chemie a také z řad příslušenství pro Vás bude údržba bazénové vody jednoduchou a rychlou záležitostí.