Počítačová hra Metin2

13. 12. 2019 by Žádné komentáře

Hra Metin2 byla uvedena na trh již v roce 2004 v Asii a Číně. Až o několik let později se hra dostala i na český trh. Jedná se o hru označovanou tvz. MMORPG, což znamená online počítačová hra s různými hrdiny pro více hráčů, která je propojená internetem. I v tomto případě se hra odehrává ve fiktivním světě a jsou v ní prvky fantasy a sci-fi.
notebook Mac
Metin2 je volně dostupný na internetu ke stažení. Počítačové požadavky nejsou některak obtížné, takže si hru může zahrát opravdu každý. Stažení a instalace hry trvá pouze několik minut. Po registraci a spuštění hry si budete moct vybrat ze tří Zemí (Modrá, Žlutá, Červená). Tyto Země proti sobě vedou velké boje a výběr je jen na Vás. Po výběru své Země budete dále vyzváni pro vytvoření své postavy. Na výběr budete mít z pěti postav (válečník, ninja, sura, šaman, lycan). Každá z těchto postav má své přednosti, ale i zápory. Po výběru postavy, pohlaví a vzhledu si už zbývá vymyslet jméno pro svého bojovníka a můžete začít hrát.
Jistě si teď říkáte o co v téhle počítačové hře vůbec jde a odpověď je jednoduchá. Ve hře se budete potýkat s různými zvířaty a příšery nebo draky. Po celou dobu hry bude Vaším úkolem plnit zadané questy od obyvatel vesnice, zdokonalit svého bojovníka i s jeho kouzly a jeho celkovou výzbrojí. K dispozici budete mít i koně nebo i jiné mazličky, o které se budete muset počas celé hry pečlivě starat. Ve hře je obrovská spousta jiných map a oblastí, kam se budete moct vydat, a kde bude čekat velké nebezpečí. Cílem je dosáhnout co největší úrovně ve hře. Nejvyšší úroveň je 120 a věřte, že nějaký čas tomu budete věnovat, abyste se na toto číslo dostali. Také budete moci si vytvořit svůj vlastní cech a vytvořit tak skvělou komunitu hráčů, která bude mezi sebou spolupracovat skrze celou Českou republiku.
počítačová herní sestava
Ve hře Metin2 na Vás čeká spousta dalších překvapení, ale to už si můžete ověřit sami. Stačí si hru stáhnout a pustit se do hraní. Přejeme skvělou zábavu!