Kvalitní reklama

27. 5. 2022 by Žádné komentáře

Reklamní předměty jsou velmi důležité pro všechny firmy a obecně pro všechny prodejce. Vždyť co by to byl obchod nebo prodejce bez nějakého reklamního předmětu nebo klasické reklamy? Myslím, že v dnešní době je reklama velmi důležitá. A ještě více důležitější, než samotná reklama jsou reklamní předměty. Ty jsou podle mě nejvíce důležité, protože ty dodají kupujícím větší pocit rozhodnosti a taky více jistoty. Toto sama moc dobře vím, protože jsem dělala loni hostesku. Loni jsem rozdávala reklamní předměty a šlo o pěkné půllitry na pivo s logem jedné firmy.

Za reklamu taky něco zaplatíte.

A protože reklama a prodej byl zaměřený spíše na muže, tak právě půllitry byly naprosto geniální nápad, jak zaujmout muže. Tady budou mít u reklamních předmětů, půllitrů větší požitek než jen z obyčejné reklamy v televizi. Tady si kupující na reklamu alespoň sáhne a dobře ji využije. Já sama jsem rozdala jako hosteska a si tři sta půllitrů s logem a myslím, že ten, kdo vymyslel reklamní předměty si to velice dobře užil, protože to pokaždé zvýší prodej o padesát procent. A to je vážně hodně.

Kvalitní reklama zaujme.

Navíc reklamní předměty taky udělají více radosti. Co třeba děti? Mysleli jste na ně? Ty děti mají samozřejmě raději, když něco dostanou, než když to vidí v televizi nebo v časopise. Myslím, že reklamní předměty by měly být součástí každé reklamy a měl by je každý respektovat Vím, že investice do toho je hodně peněz, ale věřte, že do kvalitní reklamy se dá hodně peněz, ale mnohonásobně se vám to potom vrátí. Myslím, že dobrá reklama a reklamní předměty dělají u prodejce větší šanci na výdělek. A vy máte rádi reklamní předměty? Znám totiž hodně lidí, že nemají rádi reklamní předměty, že prý je to jenom ovlivňování spotřebitele a že reklamní předměty jsou vždy lépe vyrobené a naaranžované, že pak klasický prodej už není tak kvalitní. No, nevím, kde je pravda, ale myslím, že je to málo pravděpodobné. Ale to si musí každý ověřit sám.