Jak dosáhnout na bydlení?

16. 2. 2021 by Žádné komentáře

Chtěli byste si postavit vlastní dům, ale zjistili jste, že ceny nemovitostí jsou vyhnány příliš vysoko? Pokud ano, nezoufejte. Máme pro vás hned několik nápadů, jak si můžete dopřát vlastní bydlení dokonce i vy!

První možností, je mobilheim, neboli mobilní dům. Na trhu je řada firem, které nabízejí ke koupi tento ty staveb. Firmy mají v naprosté většině případů přichystané katalogy, z nichž si jeden dům vyberete. Následně je vám do několika málo dnů dodán až na váš pozemek – a to včetně zateplení, kuchyňské linky, sociálního zařízení a dalšího základního vybavení. Obvykle jsou tyto domy o dispozici 1+1, 2+1, nebo 3+1. Nicméně na trhu naleznete i celou řadu dalších variací. Pokud by vám však tohle všechny bylo málo, je to ještě jedna možnost – můžete si dům nechat postavit na zakázku. Výroba mobilních domů na míru trvá jen několik málo týdnů, maximálně měsíců. Dokonce tak i v tomto případě můžete bydlet během chvíle – a to za velice příznivou cenu!

dům v horách

Kromě mobilních domů je tu ještě jedna varianta, jak dosáhnout na své levné bydlení – a to především bydlení na chatě. Chatové oblasti jsou budovány většinou v okolí velkých měst a nemovitosti jsou zde podstatně levnější. Některé chaty jsou celoročně obyvatelné a k tomu všemu mají i krásný velký pozemek. Můžete tak se svými dětmi bydlet na chatě a užívat si krásného a poklidného života! Navíc dokonce ani chaty nestojí moc.

dům na louce

Pokud ani jedna možnost není pro vás ta pravá, nabízí se vám ještě jedna možnost – odstěhovat se. Pokud bydlíte v některém z největších měst naší republiky, nebo jeho blízkosti, nemůžete se divit, že ceny jsou tak vysoké. Pokud jste ale ochotni se přestěhovat o kus dál, jistě zde naleznete dostupnější nabídky. V některých částech republiky můžete najít doby až o několik milionů levnější, jen musíte umět hledat.