Bydlení jako uprostřed přírody

12. 2. 2020 by Žádné komentáře

Přáli byste si bydlet ve svém vlastním obydlí? To je sen mnohých z nás. Některým se však tento sen proměnil na skutečnost a díky tomu teď mohou prožívat to opravdové kouzlo nevšedních dní. Stačí se přece rozhodnout a konat. Na mobilní dřevostavbu dosáhne téměř každý. Jejich pořizovací cena nešplhá k desítkám milionu, ale jsou daleko levnější. Možná ještě levnější, než byste si představovali. Přitom se jedná často o ubytování po celý rok, čili se i v této verzi dají postavit celoroční typy obydlí. Bydlíte po celý rok, jako v běžném zděném objektu. Některé z nich se dají i zkolaudovat a tak získáte číslo popisné a v objektu už můžete bydlet natrvalo. Vybrat si můžete některou z oblastí blízko přírody, lesa nebo hor, ale také třeba místo někde uprostřed vesničky či na okraji městečka.bohatá snídaně

  • S financováním pomůže úvěr, který se dá přizpůsobit různým možnostem, takže v tom nebývá problém.

Uvnitř moderní, krásné až luxusní

A zvenku stále jako příroda. Můžete si nechat přizpůsobit i vnitřní stranu objektu. Například místo zděného povrchu si můžete, objet celý i zevnitř, nechat oblepit laťkami a prkny. I uvnitř se můžete cítit, jako byste právě byli v přírodě.

  • Dají se postavit kamkoliv, stačí k tomu kousek pozemku. Vnitřní uspořádání si můžete zvolit podle svých priorit. S některými možnostmi se nedá hýbat, například se základními parametry, ale ty ostatní si klidně můžete poupravit.

příroda, louka, polní cesta

Splňte si sen

Mobilní dřevostavba může představovat pro někoho moderní a rodinné bydlení, za nízkou cenu a v podstatě z přírodních materiálů. Samozřejmě, že může být jak větší, tak i menší, podle potřeb samotného klienta. Můžete v ní bydlet sám nebo sama, ale také s přítelem, přítelkyní, manželem, manželkou, rodiči, dětmi, záleží jenom na Vašich požadavcích. Celý prostor je vždy menší, takže se lidé musí umět přizpůsobit a musí si umět představit v podobném stavení bydlet, ale pokud jste někdy žili v bytě, tak zřejmě budete chápat, co je nedostatek místa a jistě se podle toho také umíte už velice dobře přizpůsobit.