Bylinky nám můžou pomoci

17. 1. 2022 by Žádné komentáře

Jistě každý ví, že každá bylinka má nějaký hojivý, nebo léčivý účinek. Ve směs všechno víme od našich babiček, které tyhle bylinky sbírali a ví o nich skoro snad všechno. Co třeba taková mateřídouška, všichni jistě znáte čaj. Užívá se nejčastěji u kojenců a menších dětí. Mateřídouškový čaj je dobrý zejména na koliky a nadýmání. Další známá bylinka je fenykl, která je dobrá na léčení kašle. A takhle bychom mohli pokračovat dál. Protože bylinek je na světě spousta. Některé vám třeba nejsou ani tak známe. A třeba vy by jste jí potřebovali.

pískavice

Bylinami nemusíme jen léčit, ale taky s nimi můžeme předcházet různým onemocněním. Tak proč hned utíkat do lékárny, když máme přírodní léčivo. Ano samozřejmě pokud bylinky nestačí a nevidíte žádný pokrok s ústupem nemoci, tak je na řadě lékař. Ale taková rýma, kašel, bolest v krku, nevolnost, bolest hlavy a další typy nevolností. Přitom v dnešní době se stali bylinky opět hitem a lidé se snaží s nimi léčit. Pokud je poznáte a máte s bylinami zkušenost, tak určitě si je chodíte sbírat a pak si je doma uskladníte na ty horší časy. Jako je zimní období kdy se nejvíce objevuje rýma, kašel.

testosteron

Každá má svůj účinek. Jsou i byliny, které působí léčivě na zvýšení testosteronu. Pokud máte nízkou hladinu, určitě je dobré sáhnout po nějaké z těchto bylinek na zvýšení testosteronu http://www.erectmax.cz/blog/bylinky-na-zvyseni-testosteronu/.

  1. Malajský ženšen – pro náš lepší sexuální život
  2. Kotvičník zemní – výrazně zvyšuje potenci a libido
  3. Korejský ženšen – podporuje imunitu a působí proti únavě a stresu
  4. Pískavice řecké semeno – zvyšuje hladinu testosteronu
  5. Zinek – minerál pro zvýšení hladiny testosteronu

Informace, které potřebujete, naleznete na našem webu. Najdete zde různé doplňky, které vaše tělo pro testosteron potřebuje. Je úžasně, jak jedna léčivá bylinka nám může pomoci s našim problémem.