Zhmotněná krása a elegance

10. 4. 2022 by Žádné komentáře

Naše společnost Svět pokladů je tradičním dodavatelem nábytků z masivu a stylových doplňků. Naše výrobky nejsou bezejmenné výrobky z Číny, ale poctivé výrobky z České produkce. Který z nás by neznal Ladovy obrázky z interiérů Českých vesnic a vesniček, které nás provázely dětstvím a školními léty. Kocour Mikeš a ostatní hrdinové, sedící na malované truhle a v pozadí s malovanou skříní a postelí. Tyto krásné obrázky z literatury se snažíme realizovat a tyto dětské sny přenášet do našich všedních životů. Další z našeho segmentu je zámecký nábytek a znovu nás tato krása vrací do dětství, když si představíme Babičku od Boženy Němcové, jak je na návštěvě na zámku u paní kněžny a všechna vznešenost této doby, jakoby se přenesla časovou smyčkou a kousek těchto starých zlatých časů, můžete přenést i do vašeho domova.

krása

V naší nabídce najdete tradiční selský nábytek, který vám připomene těžkou práci selského stavu a neuvěřitelného umu našich řemeslníků, kteří mnohdy primitivními nástroji vytvářeli krásu, které zub času neubírá na kráse, ba naopak. Dále nabízíme již výše zmíněný malovaný a barvený nábytek, nábytek ve stylu Provance, kde na vás dýchne klidná atmosféra u skleničky vínka a z křoví na vás kouká četník ze Saint Tropez, vánek od moře na vás dýchne z nábytku ve Středomořském a rustikálním stylu a třešničkou na dortu je zmíněný zámecký a starožitný nábytek.

elegance

K těmto krásným kusům nábytku u nás můžete objednat i stylové, jako obrazy, nástěnné malby a sběratelské předměty. Jsme přesvědčeni, že si u nás najde svůj šálek kávy a srdci blízký kousek téměř každý. V naší nabídce jsou židle, postele, křesla, starožitné komody https://svetpokladu.cz/product-category/starozitny-nabytek/komody-starozitne-zamecke/, starožitné truhly, lavičky a mnoho dalšího. Nejlépe bude, pro úplnou představu navštívit naše webové stránky. Přeneste se s námi do našeho světa krásy, bez závisti, řevnivosti a násilí.

Těšíme se na vás.