Textilní omítka

7. 10. 2021 by Žádné komentáře

Textilní omítka je jeden ze způsobů, jak upravit zdi svého interiéru. Je to velmi zajímavá možnost úpravy ve svém oboru. Nápad takzvané tekuté bezešvé tapety k nám přichází po roce 1989 původně z Japonska. Textilní, nebo také bavlněná omítka, má mnoho výhod a je opravdu číslem jedna v možnostech úprav povrchu interiéru. Jak je uvedeno výše, nazvat ji můžeme také bezešvou tapetou, tudíž tím, jak je tekutá, je nanesena bez různých spojů, není to jako obyčejná tapeta, kterou musíte nalepit a každý si všimne okrajů tapety, protože nikdy přesně nenavazuje na sebe a je téměř nemožné ji nalepit bezchybně a bez jakýkoliv známek toho, že to je tapeta.

Nanášení textilní omítky

Dokonalé nalepení je skoro nemožné, proto je na místě upravit své zdi textilní omítkou, která má kromě výše zmíněného mnoho plusů. Textilní omítka je naprosto nezávadná, schválená hlavním hygienikem ČR. Nedá se ušpinit, nepráší se na ni, protože je antistatická. Velký plus je v tom, že se dá použít na jakýkoliv povrch, nemusíme ji natřít jen na omítku. Velkou výhodou e-shopu Colortap je široká škála barev omítek.

Textilní omítka

Mnoho lidí bude zajímat právě princip omítek a jak vlastně textilní omítka funguje. Princip funguje tak, že si namícháte směs v kbelíku podle návodu a nanesete na povrch. Aplikace této omítky je velmi jednoduchá a opravdu to zvládne úplně každý. Všechno se dá později upravit, navíc na nános vrstvy textilní omítky máte 2 dny, to je doba, po kterou je možno zpracovávat textilní omítku. Pokud si na nános stejně netroufáte, je možno si objednat firmu, která vám omítku nanese.

Přijďte si i vy vybrat svou textilní omítku a přestat tak s nekonečným lepením tapet, při kterém vás bolí záda a pak jste stejně naštvaní, že to není podle vašich představ. Tekutá omítka je to pravé, protože aplikaci textilní omítky zvládne naprosto každý, tomu se dá věřit!