Přeprava osob a vozidle

11. 4. 2020 by Žádné komentáře

Jedete na oslavu, ovšem nevíte, jak při požití alkoholu se dostat domů? Rozhodně je tu několik řešení, mezi které patří taxislužba či odvoz vozu.

Přeprava osob a vozidle

Taxislužba

Když se potřebujeme někam dostat, ovšem nesedí nám spoje, tak je pravý čas využít taxislužbu, ovšem musíte si dávat pozor, protože některé firmy chtějí zákazníka pořádně oškubat. Prvním častým lákadlem je nejnižší cena za kilometr, ovšem to ve finále nemusí nic znamenat, protože můžete mít naúčtováno hned několik poplatků, takže celková cena bude rázem vyšší než u konkurence.

TAXI nápis

Často nepatrný rozdíl utratíte již při zavolání na dispečink, protože za tohle volání se většinou platí mnohem více než za klasické. Naštěstí je na internetu několik srovnávačů, jenž po zadání pár údajů hned nastíní, jaká firma je nejvýhodnější. Zároveň může kontaktovat několik firem najednou, takže nebudete muset čekat dlouhé desítky minut na uvolnění jednoho vozu. Pokud jezdíte jednu trasu častěji, tak klidně vyzkoušejte více poskytovatelů, abyste zjistili, s kterým budete nejvíce spokojeni.

Odvoz vozu

Jistě jste už někdy jeli na oslavu vlastním vozem a poté konzumovali alkohol. Ale co teď, když v takovém stavu v žádném případě nemůžete usednout za volant? Zároveň je přeci nevýhodné jet taxíkem a na druhý den zase pro vůz zpátky. Takto byste promarnili zbytečně moc peněz a času, takže je lepší využít jiného řešení. Tím je odvoz vozu, jenž se o Vás i o vůz dokonale postará. Jak to funguje? Vy zavoláte na dispečink a řeknete pár důležitých údajů, což znamená odkud kam potřebuje odvést a jakým vozidlem. Poté Vám přijde SMS, v které jsou potřebné údaje o posádce firmy. Potom už jen zaměstnance vyzvednete a řeknete mu kam chcete jet. Po doražení na Vámi určené místo už jen stačí zaplatit.

vůz na silnici

Sazba se určuje podle Vašeho tachometru, takže žádné podvody zde rozhodně nehrozí. Firma má již 11 let zkušeností, takže zajistí naprosto profesionální přepravu za pomoci zkušených zaměstnanců. Takže Vy budete i s vozem na potřebném místě v jednu chvíli