Je to hřích, mít TV v ložnici?

26. 1. 2020 by Žádné komentáře

Kdysi byla jedna televize v celé vesnici a sousedé se scházeli na ni koukat jak do kina. Tohle už v dnešní době ale dávno neplatí a poměrně velké množství domácností si může dovolit mít i několik těchto spotřebičů najednou. Patří ale do ložnice?

Televize na konferenčním stole

Je to rušivý element

Svým způsobem je velmi praktické ležet v posteli a před usnutím sledovat svůj oblíbený pořad. Ano, je to super, když jste sami, ale partnera to může rušit. Co když už chce spát, ale probouzí ho zvuky filmu? Z tolerantnosti k vám nic neřekne a počká, až to sami vypnete, ale ráno na vás moc příjemný nebude. Když nemůžete spát, přečtěte si raději knížku, která vás ke spánku postupně ukolébá.

Kazí postelové radovánky

Není nic horšího, než když se k vám vaše drahá polovička přivine a chce, abyste se věnovali sami sobě navzájem, a dostane odpověď: „Počkej, teď je to zajímavé.“ Právě jste si zadělali na večer bez romantiky. A pokud tohle nebylo poprvé, může se natolik urazit, že těch večerů pouze s televizí budete mít více za sebou.
Televize v ložnici

Nedostatek místa

Zvlášť malá ložnice, kde neustále bojujete s nedostatkem místa, vám poděkuje, pokud do ní nedáte TV. Využijte prostor efektivněji. Místo plazmy pověste na stěnu zrcadlo, televizní stolek nahraďte komodou s ložním prádlem.

Lenivost

Ráno se probudíte a hned pouštíte tu Pandořinu skříňku. Svádí vás k tomu, vzít si do postele ještě jídlo a celý den proležet. V tom případě vlastně ani nepotřebujete tak velký byt. Obývací pokoj už vám je k ničemu.

Špatný vzor

Nezapomínejte, že všechno, co vidí vaše děti, budou ve svých životech opakovat po vás. A hlavně. Budou to brát jako nespravedlnost, proč vy můžete koukat ze své postele a oni ne.

Pozor na elektřinu

Koukáte na film, snažíte se i přes únavu vytrvat až do konce. Spánek vás nakonec přemůže a obrazovka hraje dál. Vaše finance se kutálejí někam pryč. Není to zbytečné?

V pokoji určeném pro spánek se dá dělat spousta zajímavějších a plodnějších věcí. Proto zvažte vaše rozhodnutí. Bude vás ovlivňovat více, než si myslíte.