Dřevěné dárky pro muže i ženy

27. 4. 2022 by Žádné komentáře

Není to tak dávno, co si lidé pod pojmem dřevěný dárek představili vyřezávanou hračku, nebo nepraktický kousek do své domácnosti. Doba však pokročila, a lidé si začali více všímat životního prostředí, které nás všechny obklopuje, a s tím se pojí zájem o udržitelné ekologické materiály. Není tedy divu, že dřevo navýšilo svoji hodnotu, a lidé se jej naučili zpracovávat různými způsoby. Jakým dřevěným dárkem můžete potěšit své blízké?

dřevěná truhla

Hodinky

Dřevěné hodinky? Ano, čtete dobře. Mimo zlata, stříbra, a dalších drahých kovů se stávají čím dál populárnějším doplňkem hodinky ze dřeva. Ne však jen tak ledajaké, ale především ručně vyrobené hodinky, které si můžete navrhnout dle vlastního vkusu, a budou tak jedinečným, a originálním kouskem, protože jedinečnost má svoji hodnotu. Například v jedinečné české firmě Robswood si můžete objednat dle vlastního návrhu dřevěné hodinky s věnováním Robswood, datumem, i designem. Hodinky můžete mít dřevěné včetně řemínku, který ovšem lze nahradit třeba koženým. Hodinky vám krok za krokem vyrobí zkušený mladík Roman Berčák, který se na českém trhu s touto novinkou vytasil jako první, a jeho práce vždycky stojí za to. Vyrobit si můžete nechat hodinky dámské i pánské, tudíž jimi lze obdarovat prakticky kohokoliv.

dřevěné hodinky

Bedna s překvapením

Už jste slyšeli o dřevěných bednách, ve kterých se ukrývá překvapení? Tyto bedny si lze objednat hned od několika výrobců, kdy se však liší obsah bedny, i celkové zpracování. Většinou si zvolíte buď-to už přednastavený balíček, který se bude v bedně skrývat dle preferencí obdarovávaného, nebo si objednáte prázdnou bednu, a naplníte si ji sami. K bedně je přibaleno páčidlo, kterým musí člověk vypáčit víko, aby se dostal k obsahu. Bednu si lze nechat potisknout nápisem, nebo fotografií, dle vlastní představy. Ačkoliv se nejedná o zrovna levný dárek, sklízí velké úspěchy.

Hlavolamy

Rovněž jsou pak populární dřevěné hlavolamy, kterých je na trhu také velký výběr, a skutečně vám zamotají hlavu. Vybírat můžete od klasiky jako je ježek v kleci, až po nejnovější návrhy, kterými jistě obdarovávaného překvapíte.