Neseďte doma

15. 2. 2022 by Žádné komentáře

Běhání a skákání patří ke všem mláďatům, je to nejpřirozenější pohyb všech dětí. Neposedné skotačení, spousta energie, kterou je třeba denně někde vypustit, jinak s dětmi není k vydržení. Když jdeme na procházku s dětmi většinou skončíme na nějakém tom dětském hřišti, se spoustou prolézaček, houpaček, pískovištěm, skluzavkami, či dřevěným domečkem. Občas i lanová dráha se sedátkem se tam najde. Nebo pingpongový stůl. Co však na veřejném hřišti asi nenajdete, to jsou trampolíny. Z bezpečnostních důvodů, ale také proto, že by se trampolína stala brzy terčem pro vandaly a ti by ji zničili. Trampolíny tak najdeme jen jako placenou atrakci v jump centrech nebo jako součást vesnických poutí.

trampolina

Pokud ale chcete svým dětem dopřát tuto velice vhodnou aktivitu každý den a ušetřit za vstupné a máte-li zahradu s kouskem volného prostoru, je koupě trampolíny 244 cm Goodjump výborným řešením. Nejen děti ocení možnost vybít svou energii, ale i dospěláci mohou skákáním pomoct například své touze po shození nějakého toho kila, které máme navíc.

Trampolína je velice obyčejná věc, která ale přinese spoustu zábavy. Dětem jednoznačně prospěje a pomůže v rozvoji koordinace, rovnováhy, zpevní si tělo a vy budete jen koukat, jak rychle se větší děti naučí i jednoduchá salta. Přitom je budete mít stále pod dohledem a nebudete muset trnout strachy, že to budou zkoušet někde potají a ublíží si.

trampolina

Trampolína s ochrannou sítí a žebříkem, s kvalitní skákací plochou nezabere příliš místa na vaší zahradě, ale přinese vám spoustu zábavy a ušetří vám čas, kdy děti budou skákat na trampolíně a vy budete moct pracovat na zahradě nebo odpočívat a popíjet kafe. Nikdy nenechávejte děti na trampolíně bez dozoru.

Trampolína vytáhne vaše děti ven z domu, budou mít o zábavu postaráno a když se k nim ve skákání přidáte, budou příjemné rodinné chvilky plné smíchu.