Nebankovní společnosti nemusí záznam výše zisků vadit

4. 11. 2019 by Žádné komentáře

A nejen prostory, ale musíte také i nakoupit nové technologie. Navíc musíte spěchat, konkurence nespí. Máte možnost, a to požádat nebankovní společnost o americkou hypotéku bez registru. Co to znamená? Nikdo u této společnosti nebude chtít vědět, na co peníze potřebujete, nebude zde na škodu, že máte nízké (zatím) zisky, navíc je zde tolerance v registrech. Proto také americká hypotéka má v názvu „bez registru“. Musíte dodržet jedno zákonem dané pravidlo, a to, že musíte ručit nemovitostí. Je to záruka, že budete řádně svou půjčku splácet. Tato nemovitost nemusí být ani vaše, můžete si zařídit ručení nemovitostí, tedy například pozemkem, bytem, i třetí osobu.
Peníze uschované ve sklenici
Po splácení půjčených peněz je samozřejmě tato zástava ukončena. Vše je ošetřené platnými zákony a navíc jako kontrolní orgán státu zde má dohled Česká národní banka. Pro firmy je zde také možnost, že z půjčených financí zaplatí nedoplatky na zdravotním a sociálním pojištění zaměstnancům firmy, je zde možnost se vyplatit z dluhů, nebo dokonce použít peníze na výplatu mezd. Samozřejmě, že uvedený druh půjčky, tedy americká hypotéka od nebankovní společnosti může být využitá nejen u podnikatelských subjektů, ale také u nás, spotřebitelů.
Byt po rekonstrukci
Například se rozhodujete o koupi vlastního bydlení v domě na okraji města, ale nechce se vám celé roky čekat, až na nějaký dům našetříte potřebnou částku. Navíc si dokážete představit ty roky odříkání si všeho, od dovolených v zahraničí, přes nové auto, až po návštěvu tolik oblíbeného divadla. A navíc víte, že inflace hodnotu naší měny neustále znehodnocuje. Ale banka vám půjčku, tedy její žádost neschválila. Proč? Kvůli tomu, že máte v registru záznam se zpožděnou splátkou z doby minulé? Tady opět můžete využít služeb nebankovních společností a požádat o americkou hypotéku, která má v názvu „bez registru“.